MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 15816236

nr 1581 6236

Bokhylla

sengustaviansk stil, mahogny, mässingsbeslag, 3 st hyllplan. Bredd: 104 cm. Djup: 35 cm. Höjd: 140 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:20:06

24/11 09:02:12 1      500 kr
27/11 15:48:45 2      Vinnande bud